Josef Procházka - Na potoce ve Stříbrné Skalici

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole, rám.

1909, Horní Kruty - 1984, Praha

1508. Na potoce ve Stříbrné Skalici
Dražba ukončena:26.11.2014 19:29:41
Vyvolávací cena:4 500 Kč
vydraženo za:28 000 Kč