Josef Procházka - Na potoce

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám, zaskleno.

1909, Horní Kruty - 1984, Praha

6612. Na potoce
Dražba ukončena:01.12.2016 19:32:31
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč