Josef Procházka - Na poli

Olej na kartonu, 50x66 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám.

1909, Horní Kruty - 1984, Praha

5301. Na poli
Dražba ukončena:28.09.2016 19:30:15
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč