Olej na kartonu, 34x48 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám.
1909, Horní Kruty - 1984, Praha
Pozn.: Přiloženo odborné posouzení o pravosti PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.