Josef Procházka - Léto u potoka

Olej na kartonu, 34x48 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám.

1909, Horní Kruty - 1984, Praha

Pozn.: Přiloženo odborné posouzení o pravosti PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.

4374. Léto u potoka
Dražba ukončena:31.03.2016 18:50:31
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč