Josef Procházka - Krčský les

Olej na kartonu, 34x49 cm, signováno vlevo dole Jos. Procházka, rám.

1909, Horní Kruty - 1984, Praha

2719. Krčský les
Dražba ukončena:30.09.2015 20:16:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč