Josef Procházka - Cestou z pole

Olej na kartonu, 50x66 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, bez rámu.

1909, Horní Kruty - 1984, Praha

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rohy kartonu poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2396. Cestou z pole
Dražba ukončena:28.05.2015 19:30:33
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč