Josef Pokorný - Volání primáta

Akvarel, 47x37 cm. Signováno vpravo dole Josef Pokorný. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1901 – 1944

119450. Volání primáta
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:32:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč