Josef Pokorný - Konvolut 5 prací - Hartmanice, Velké Karlovice - Údolí Miloňov,..

Kombinované techniky, od 16x20 cm do 45x32 cm. Většina signována. 4x rámy, pasparty, skla, 1x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1901 – 1944

79663. Konvolut 5 prací - Hartmanice, Velké Karlovice - Údolí Miloňov,..
Dražba ukončena:12.06.2022 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (06.06.2022 23:12:27) 1548