Josef Pokorný - Konvolut 3 akvarelů - Vyžlovka, Mlékosrby, U Jindů

Akvarely, od 25x30 cm do 31x26 cm. Všechny signovány. Rámy, skla.

Pozn.: 1x rám poškozen, 2x rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 – 1944

79658. Konvolut 3 akvarelů - Vyžlovka, Mlékosrby, U Jindů
Dražba ukončena:12.06.2022 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (06.06.2022 23:09:17) 1548