Josef Pokorný - Dům

Akvarel, 10x15 cm. Signováno dole uprostřed J. Pokorný. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1901 – 1944

Josef Pokorný
75857. Dům
Dražba ukončena:27.04.2022 22:22:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč