Josef Písecký - U moře VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole J. Písecký. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

45191. U moře VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.05.2020 21:13:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč