Josef Písecký - Skály u moře

Olej na plátně, 88x106 cm. Signováno vlevo dole J. Písecký. Rám.

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

37901. Skály u moře
Dražba ukončena:27.11.2019 19:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:120 000 Kč