Josef Písecký - Moře

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 49x59 cm. Signováno vlevo dole J. Písecký. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
150849. Moře
Dražba ukončena:10.12.2025 21:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč