Josef Písecký - Dům u moře

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Písecký. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

48476. Dům u moře
Dražba ukončena:26.08.2020 20:51:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:30 000 Kč