Josef Písecký - Dubrovník

Olej na kartonu, 56x69 cm. Signováno vpravo dole J. Písecký. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

43865. Dubrovník
Dražba ukončena:30.04.2020 19:27:16
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:35 000 Kč