Josef Písecký - Skalnaté pobřeží

Olej na kartonu, 26x31 cm, signováno vlevo dole J. Písecký, rám.

1878, Kroměříž - 1954, Praha

3478. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:26.11.2015 22:05:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč