Josef Písecký - Nad koupalištěm

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vpravo dole J. Písecký, rám.

1878, Kroměříž - 1954, Praha

3076. Nad koupalištěm
Dražba ukončena:26.11.2015 18:38:09
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:16 000 Kč