Kombinovaná technika, 17x22 cm. Signováno vpravo dole J. Pírka. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1861 - 1942
Portrétní a krajinářský fotograf, usilující o symbiosu s malířstvím, fotograf dostih a parforsních honů. Roku 1934 na samostatné výstavě v Praze vystavoval své fotografie a obrazy s jezdeckou tematikou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.