Josef Pírka - Hon pod Kunětickou horou

Kombinovaná technika, 17x22 cm. Signováno vpravo dole J. Pírka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1861 - 1942
Portrétní a krajinářský fotograf, usilující o symbiosu s malířstvím, fotograf dostih a parforsních honů. Roku 1934 na samostatné výstavě v Praze vystavoval své fotografie a obrazy s jezdeckou tematikou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

Josef Pírka
59996. Hon pod Kunětickou horou
Dražba ukončena:27.05.2021 19:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč