Josef Peca - Zátiší s ovocem

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Peca. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923-1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

59762. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:26.05.2021 19:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč