Josef Peca

59762. Zátiší s ovocem

popis: Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Peca. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923-1982
Narodil se v Klášteře. Studoval AVU u prof. Nechleby a Boudy. Tvořil v duchu moderní realistické tvorby. Věnoval se hlavně figurální malbě a portrétům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

zbývá: 18 dnů, 17 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč