Olej na plátně, 130x100 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1978.
Pozn.: Rám mírně poškozen, vzadu štítek s autorským názvem.
1923 Klášterec u Chotěboře, 1982 Praha
Žák C. Boudy a malířské speciálky u Nechleby na AVU. Člen skupiny Říjen a UB. Věnoval se figurální a portrétní tvorbě a monumentálním dílům. Zastoupen ve sbírkách řady galerií, řada samostatných a kolektivních výstav.