Kresba uhlem, 90x63 cm, signováno vpeavo dole J. Peca 68, rám, zaskleno.
1923, Klášterec u Chotěboře - 1982, Praha
Žák C. Boudy a malířské speciálky u Nechleby na AVU. Člen skupiny Říjen a UB. Věnoval se figurální a portrétní tvorbě a monumentálním dílům. Zastoupen ve sbírkách řady galerií, řada samostatných a kolektivních výstav.
Pozn.: Kresba mírně poškozena.