Josef Paleček - Zahrada s motýly

Litografie, 5/25, 47x45 cm. Signováno vole uprostřed tužkou Josef Paleček 1973. Pasparta, sklo.

72405. Zahrada s motýly
Dražba ukončena:09.02.2022 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč