Josef Paleček - Růžový měsíc

Pozn.: Litografie, 45/65, 40x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou Josef Paleček. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 70 cm

86985. Růžový měsíc
Dražba ukončena:07.12.2022 21:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč