Josef Paleček - Město s ptáčky

Litografie 46/65, 40x40 cm. Signováno tužkou vpravo dole Josef Paleček 76. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 62 cm

153464. Město s ptáčky
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 19:33:55 5435