Josef Paleček - Létající včelky

Kresba, 43x51 cm. Signováno vlevo dole J. Paleček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

74479. Létající včelky
Dražba ukončena:31.03.2022 21:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč