Josef Olexa - Studenovodský vodopád

Olej na sololitu, 105x64 cm. Signováno vlevo dole Josef Olexa. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 130 cm

o autorovi: 1901 – 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

93814. Studenovodský vodopád
Dražba ukončena:16.04.2023 21:20:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč