Josef Olexa - Stará Boleslav

Kombinovaná technika, 46x64 cm. Signováno vpravo dole Olexa Jos. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu přípis z r. 1943.

o autorovi: 1901 – 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

307782. Stará Boleslav
Dražba ukončena:07.03.2021 20:25:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč