Josef Olexa - Řeka v horském údolí

Olej na kartonu, 22x27 cm, signováno vpravo dole Olexa, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 – 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

14481. Řeka v horském údolí
Dražba ukončena:29.11.2017 18:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč