Josef Olexa - Párové obrazy: U rybníka

Oleje na překližkách, 15x23 cm. Signovány vlevo dole Olexa. Rámy.

Pozn.: Rámy poškozeny. Malby mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 – 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

29496. Párové obrazy: U rybníka
Dražba ukončena:27.03.2019 19:02:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč