Josef Olexa - Dolina

Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole Olexa. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 – 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

89327. Dolina
Zbývá:2 dnů, 21 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč