Josef Olexa - Tůň za Houštkou

Pastel, 50 x 70 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo dole, datováno 1942. Vzadu tužkou autorský název, rám mírně poškozen.

316. Tůň za Houštkou
Dražba ukončena:23.04.2013 22:00:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč

2 000 Kč 20.04.2013 15:59:42 100