Josef Olexa - Stříbro stromů

Olej na kartonu, 41 x 32 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: vzadu přípis o vzniku a osudu díla, rám místy poškozen, malba drobně poškozena-foto.

472. Stříbro stromů
Dražba ukončena:20.06.2013 22:25:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč

3 500 Kč 20.06.2013 21:31:07 100