Josef Olexa - Corte, Korzika

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 35 x 50 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: vpravo dole přípis Korzika - Corte (částečně zakrytý rámem), vzadu autorský přípis, včetně datace 1925.

518. Corte, Korzika
Dražba ukončena:25.09.2013 20:23:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč