Josef Oktábec

22806. V lesoparku

popis: Olej na plátně, 33x47 cm. Signováno vpravo dole Oktábec. Rám.

dražba ukončena: 27.09.2018 21:51:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (27.09.2018 20:15:13) 4365