Josef Oktábec - V lesoparku

Olej na plátně, 33x47 cm. Signováno vpravo dole Oktábec. Rám.

Josef Oktábec
22806. V lesoparku
Dražba ukončena:27.09.2018 21:51:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (27.09.2018 20:15:13) 4365