Josef J. Novák - Koňská spřežení

Olej na sololitu, 30x130 cm, signováno vlevo dole Josef.J. Novák, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Josef J. Novák
13749. Koňská spřežení
Dražba ukončena:26.10.2017 19:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 25.10.2017 20:04:55 1610