Josef Němec - Ukřižovaný

Kresba, 26x19 cm, signováno vpravo dole J. Němec. Paspartováno.

o autorovi: 1922 - 2000
Narodil se v Nových Hamrech. Nejprve studoval sklářství v Železném Brodě, poté na UMPRUM u prof. Kysely. Jeho malířská tvorba je inspirovaná především rodným Podkrkonoším, Českým rájem a zájmem o staré kultury, cestováním, divadelními a hudebními zážitky (portréty herců, hudebníků). Věnoval se také restaurování.

Josef Němec
11124. Ukřižovaný
Dražba ukončena:14.06.2017 20:01:38
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:500 Kč