Josef Navrátil - Vesuv

Olej na kartonu, 17x21 cm. Signováno vlevo dole Jos. Nawrátil. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1798-1865

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000.

vydraženo posouzeno znalcem
101313. Vesuv
Dražba ukončena:27.09.2023 20:10:04
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč