Josef Navrátil-okruh - Samota v horách

Detail položky

Detail položky

Kvaš, 19x25 cm. Nesignováno. Vzadu přípis J. Navrátil. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 29 cm

Josef Navrátil-okruh
128544. Samota v horách
Zbývá:26 dnů, 16 hodin
Konec dražby:27.11.2024 20:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci