Kvaš, 19x25 cm. Nesignováno. Vzadu přípis J. Navrátil. Rám, sklo.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 29 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci