Josef Navrátil - Rytíř

Olej na plechu, 25x20 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba poškozena. Publikováno v Jaromír Pečírka, Josef Navrátil. Fotokopie přiložena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1798-1865

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000.

12152. Rytíř
Dražba ukončena:29.06.2017 22:41:19
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:42 000 Kč