Kvaš na papíře, 19x23 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Přiložen znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.
Nejdelší strana: 32 cm
o autorovi: 1798-1865
Narodil se ve Slaném. Studoval AVU v Praze u prof. Berglera. Podnikl studijní cesty do Švýcarska, Francie, Itálie, Německa a Belgie. Často se inspiroval krajinou Alp. Jeho malířskou výzdobu najdeme mimo jiné na Pražském hradě. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, ale nejvíce se zapsal svými zátišími a figurálními malbami.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000.