Josef Navrátil - Na břehu řeky

Kresba tužkou, 18x28 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír a rám mírně poškozeny.

o autorovi: 1798-1865

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000.

58308. Na břehu řeky
Dražba ukončena:15.04.2021 21:25:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč