Josef Navrátil - Hlava Turka

Kvaš, Průměr 25 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Na rámu štítek Jos. Navrátil 1798-1865.

o autorovi: 1798-1865

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000.

53683. Hlava Turka
Dražba ukončena:17.12.2020 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč