Josef Navrátil - Dva pocestní s dítětem

Olej na papíře, 20x16 cm. Signováno vlevo dole Navrátil. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1798-1865

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000.

53669. Dva pocestní s dítětem
Dražba ukončena:17.12.2020 20:08:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč