Josef Navrátil - Andělíček

Akvarel, 22x21 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autorská studie k zakázkám pro císařský dvůr.

o autorovi: 1798-1865

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000.

29859. Andělíček
Dražba ukončena:28.03.2019 20:49:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč