Kresba, 13x17 cm. Signováno vpravo dole J. Myslbek 37. Rám, sklo. Vzadu autorovo věnování.
Pozn.: Papír v okrajích poškozen. Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1884 - 1963
Narodil se v Praze v rodině sochaře Josefa Václava Myslbeka. Studoval pražskou AVU u prof. Hynaise a Ottenfelda a poté v Mnichově u prof. Rauppa. Rád kreslil, maloval často krajiny a věnoval se technice akvarelu.