Josef Myslbek ml. - Venkovské stavení

Kresba, 13x17 cm. Signováno vpravo dole J. Myslbek 37. Rám, sklo. Vzadu autorovo věnování.

Pozn.: Papír v okrajích poškozen. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1963
Narodil se v Praze v rodině sochaře Josefa Václava Myslbeka. Studoval pražskou AVU u prof. Hynaise a Ottenfelda a poté v Mnichově u prof. Rauppa. Rád kreslil, maloval často krajiny a věnoval se technice akvarelu.

Josef Myslbek ml.
61301. Venkovské stavení
Dražba ukončena:14.07.2021 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.07.2021 22:22:52 8831
500 Kč 29.06.2021 0:32:52 817