Josef Multrus - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 35x45 cm, signováno vpravo dole Multrus, rám.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

10097. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.04.2017 19:01:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč