Josef Multrus - Zátiší

Pastel na papíře, 37x50 cm. Signováno vpravo dole Multrus. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu věnování.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
115484. Zátiší
Dražba ukončena:29.05.2024 20:38:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 29.05.2024 11:11:13 582