Josef Multrus - Zátiší

Olej na dřevě, 49x59 cm. Signováno vpravo dole Multrus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
105481. Zátiší
Dražba ukončena:29.11.2023 21:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč