Olej na plátně, 98x90 cm. Signováno vlevo dole Multrus. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Mistrovsky provedené dílo, které dokonale zachycuje atmosféru koncertu v kostele. Práce se světlem dodává obrazu povznášející nádech a nechává plně vyznít krásu prostoru, kterému vévodí barokní sloupoví kostela. Pozorovatel může vytušit tóny Bachovy hudby, kterou autor obdivoval. Josef Multrus na tomto obraze plně zúročil svou schopnost vdechnout svým modelům život a tím se toto dílo řadí k jeho nejatraktivnějším. Díla tohoto autora, který se hrdě hlásil k odkazu starých mistrů, jsou skvělou investiční příležitostí.
o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč