Josef Multrus - Snídaňové zátiší

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Multrus. Rám.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

23976. Snídaňové zátiší
Dražba ukončena:01.11.2018 21:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč